Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszabni melyik...

Hogy lehet megszabni melyik meghajtón levő rendszer induljon be? Ssd-m van, betettem egy hdd-t hogy róla adatot másoljak, de azon is van egy rendszer s az indult be rendszerként, nem az ssd. Mindkettő win7

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 11:48
 1/7 anonim válasza:
És mindezt a szépség-divat egyéb katagóriába??
2019. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Párdon. Nem ide akartam.
2019. júl. 11. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Win7-ből legacy installra tippelnék. Így simán biosban kiválasztod bootsorrendnél melyik lemez induljon..
2019. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy általában szokott lenni Bootmenü minden gépnél.. és akkor nem kell a Biosban változtatni
2019. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A botmenüt elérem bekapcsolt gépnél is? Most ép be van kapcsolva s csak az a meghajtó van benne amit rendszerként akarok továbbra is használni.
2019. júl. 11. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel boot menü épp csak bootolásnál tudod elérni..valamelyik F billentyű de általában ki szokta írni a gép mi az pontosan ha nem meg F8tól végigzongorázod
2019. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
fél siker. a boot ment elérem, s eldnthetem, hogy melyik legyen a bootmeghajto. de kövtkező bootoláskor ujra az lesz ami volt, aminek nem kéne, mert az jelszovédett rendszer nem tudom a jelszót így átírni se tudom benne. a meglevőben meg hiába irnám át ha nem az lesz a boot...
2019. júl. 15. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!