Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

A Dual Channeles alaplapoknál milyen bios beállításokat szükséges ellenőrizni?

Több mint 14 évig LGA775 lapom volt, most váltottam 1151V2 konfigra és még meg kell ismerjem ezt az újabb UEFI Biost.Tudna e nekem valaki egy olyan weboldalt linkelni ahol ha van mód magyarul le vannak írva hogy melyik beállítás KI vagy BE kapcsolása mit eredményez/hez?

Leginkább a Dual Channel része,illetve a tuningolási lehetőségek érdekelnének.

Továbbá biosnál érdemes verzióról verzióra frissíteni vagy elég a legfrissebet feltenni?

Segítő válaszokat köszönöm

júl. 12. 19:34  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A továbbtanuláshoz kell/szükséges laptop?
Mi szükséges egy saját játék piacra dobásához?
A laptopommal történt valami! Amikor megszeretném nyitni a Windows Explorert, akkor kiírja ezt: A fájlhoz nincs társítva a művelet végrehajtásához szükséges program. Mit kellene tennem?
Hogyan lehet megmérni oszcilloszkóp kettős időalapjával egy négyszög-jel felfutási idejét? Adja meg a helyes mérési eredmény eléréséhez szükséges (nélkülözhetetlen) oszcilloszkóp beállításokat!
Heló. Az a problémám akadt hogy nem tudom kinyitni a portokat a számítógépemen. A ruteren (netis) elvégeztem a szükséges beállításokat, és amikor ellenőrzöm azt irja hogy a port...
Mi szükséges, illetve milyen beállításokat végrehajtani ahhoz, hogy az Epson L550-sel a képeket lapszélességig tudjam nyomtatni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!