Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Ez az alkalmazás nem nyitható meg. A (z) Számológép nem nyitható meg a beépített Rendszergazda fiók használatával. Jelentkezzen be másik fiókkal, és próbálkozzon újra. Miért?

[link]

Több alkalmazás elindítása után is kaptam ilyen üzeneteket. Ha én vagyok a saját gépemen a rendszergazda, akkor mi a bánatért nem tudok elindítani bármilyen alkalmazást? Windows 10 Enterprise-t használok, de pl. a számológépet nem tudom futtatni, külső alkalmazást kellett feltelepítenem.

júl. 12. 19:40  Privát üzenet  

A válasz
Mert a win 10 egy fos. Csinálj saját fiókot rendszergazdai joggal, ne a gyári rendszergazda fiókot használd.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 12. 21:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már megoldottam, engedélyeztem az UAC-t.

Ha a Win 10 fos lenne, nem használnák világszerte többszázmillióan.

# 2/2Időpont tegnap 21:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Most vettem új PC-t és a boltban feltelepítették a win 10-et és mikor hazahoztam akkor bármilyen fontosabb dolog megnyitásánál (személyre szabás, stb ) azt írja ki, hogy : "Ez az...
Windows 10-re szükséges vírusirtó program, vagy elég a beépített Defender alkalmazás?
A Windows 10 beépített alkalmazásaiban hogyan lehet a nyelvet magyarra állítani?
Egy olyan mobil alkalmazásnak miből van bevétele amiben nincs beépített reklám és pénzért vehető plusz funkciói sincsenek?
Dell xps m1530 laptop a skype nem tud csatlakozni a beépített webcam-hoz, mert valamilyen alkalmazás használhatja a kamerát, milyen alkalmazás használhatja?
Beépített webcamera /laptop/ miért nem működik? Azt írja ki, hogy ellenőrizze a csatlakozást, valamint más alkalmazás, vagy felhasználó nem használja-e?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!