Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Resident Evil Remastered hany...

Resident Evil Remastered hany resznek van meg, es milyen sorrendben erdemes a Remasteredekkel jatszani?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

0, 1, 2, én ezekről tudok. Az 1-nek van egy 2002-es újrakiadása, meg egy 2015-ös. A 0 2016-os, a 2 (ami már inkább remake, mert rendesen belenyúltak) pedig idén jött ki.

Sorrendet illetően érdemes az 1 után játszani a 2-t. Hogy a 0-t hová illeszted, az gyakorlatilag mindegy, hiszen egy előzmény volt, aminek a legkorábbi verziója is jóval később jött ki, mint az eredeti trilógia.

2019. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen,sokat segitettel.
2019. júl. 14. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiegészítem annyival, hogy a Code: Veronicanak is jelent meg HD-sított verziója, de csak konzolra létezik a game, én meg ugye PC-s vagyok, ezért maradt ki. Meg totál friss hír, hogy a 3-hoz rajongók csináltak egy nem hivatalos, feljavított grafikát.
2019. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na ez remek hir!

Koszi szepen :)

2019. júl. 15. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!