Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért rossz az internetem?

A netem szinte vadonat új, nemrég lett teljesen új netünk, de a Minecraft a latency-m nagyon alacsony,1 vagy 2 csík. És mivel alacsony a latency néha visszalaggol a játék. Amikor visszadob akkor szinte mindig leesek és elveszik minden cuccom...

Keress kérdéseket hasonló témákban: internet, MesterMC

júl. 12. 21:48  Privát üzenet  

A válasz

A ping a hibás. Valamiért nagyon magas a válaszidőd. Mobilneten szokott ilyen lenni.

Próbáld meg közvetlen kábelről, hátha

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 13. 07:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen a pingem a hibás, de mit tudok tenni, hogy ne legyen ilyen magas a pingem?

# 2/2Időpont tegnap 14:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért lett ilyen rossz a internetem?
Az internetem elmegy 5-10 percenként valamikor 30 percet is kibír de miert megy el a net mi lehet a probléma a szolgáltató vagy a gépben rossz valami?
A YouTube-on nem birok megnézni egy videót sem rendesen. Az internetem rossz, vagy a gépem?
Mit tegyek, ha rossz az internetem, és a reklmamálásom ellenére semmit nem tesznek?
Ha a gépemnél azt írja hogy az internetem az 1Gbps-az jónak számít vagy nagyon rossz? Általában 2.5m/s el tölt le. Ám van hogy fifa közben nem tölt be és ez a net hibája. Az én...
Nagyon rossz az internetem! Miért?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!