Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem kapcsol be a laptopom...

Nem kapcsol be a laptopom csak halk kattogó hangot ad, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A gép előzőleg (egy nappal ezelőtt) teljesen fel lett töltve. Most be akartam kapcsolni, erre semmelyik led sem villant fel a gépen hiába nyomtam meg újra és újra a bekapcsológombot. Hagytam kb fél órát "állni" utána megint próbálkoztam a bekapcsolással, de mivel most sem kapcsolt be ezért feltettem töltőre hátha az a baja. Ekkor azomban elkezdett halk kattogó hangot kiadni ezért lekapcsoltam a töltőről. Ezután sem kapcsolt be a gép :/

2019. aug. 1. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki aksi nélkül töltőről, illetve aksiról, miután kiszedted és visszatetted.
2019. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Ha töltő nélkül kapcsolom be semmilyen hangot sem ad ki, viszont továbbra sem kapcsol be
2019. aug. 1. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:
És ha akkumulátor nélkül próbálod? Lehet, hogy az lett zárlatos, bár így még az alaplap is lehet.
2019. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Aksi nélkül már próbáltam, a kattogó hang maradt, a gép továbra sem mutat semmilyen életjelet
2019. aug. 1. 23:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy a kattogó hang a videókártya felől jön...
2019. aug. 1. 23:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az alaplap adta meg magát. Ha még aránylag "értékes" a laptop akkor érdemes egy szervizbe elvinni, 5-8 ezer forintért megmondják mi a konkrét hiba.
2019. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kiderült, hogy mi okozza a problémát. Az alaplapon a power ic adta meg magát :/
2019. aug. 2. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!