Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyenkor nem kell újra feltele...

Ilyenkor nem kell újra feltelepíteni a windowsot?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt akarom kérdezni, hogy a számítógépembe venni akarok egy alaplapot, cpu-t, videókártyát de a HDD ugyanaz marad és ugye ilyenkor nem kell újra feltelepíteni a windowsot csak berakom az új alkatrészeket bekapcsolom és megy a gép. Ami egy gép működéséhez kell tápegység meg minden már megvan.

2019. aug. 8. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Windows 10 esetén működhet, de akkor is jobb, ha újratelepíted.
2019. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A windows 10 eléggé rugalmas tehát működni fog, de én biztos újrahúznám ilyen esetben mert kb 15 perc alatt megvan.
2019. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy jó megoldás lenne ha bebootolna a számítógép es bejönne a windows letöltöm pendrivera ami kell és utána telepítem újra?
2019. aug. 8. 16:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert 1 külső hdd van amire rá tudnám rakni a windowsot, csak ugye vannak olyan dolgok amik kellenének nekem azért tudnám így megoldani.
2019. aug. 8. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Külső HDD -re nem fogod rárakni a Windowst.

És igen, újra kell telepíteni, mert ha véletlen el is indul, hamar összeomolhat a rendszer, plusz a hardver változások miatt Windows hitelesítés is megfog bolondulni és kérni fogja hogy regisztráld a Windows -t.

2019. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!