Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy 2TB-os...

Bbenjoe kérdése:

Szeretnék venni egy 2TB-os külső merevlemezt, vagy nagyobbat ha létezik. Olyat ami minőségi és megbízható?

Figyelt kérdés
Ti melyik márkát javasoljátok?

2019. aug. 14. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem már harmadik éve a Seagate Expansion Portable 2TB van,

nem kell konektorba dugdosni, gyors, tökéletes!

2019. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan ami minőségi és megbízható, de a többi kategóriában bőséges a választék..
2019. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2-esnek ¯\_(ツ)_/¯
2019. aug. 14. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Maxtor M3 Portable 2.5 2TB USB 3.0 STSHX-M201TCB

[link]

2019. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:


" ¯\_(ツ)_/¯ "


Akár mit is ajánlanak az tönkremehet 1hét vagy 1 hónap alatt is.

2019. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 GepEpito ***** válasza:
kérdezőnek: a hdd-k elpusztíthatatlanok. A legolcsóbb is minőségi. Nem rég raktam ki de volt egy p1-es gépem, ami nem egy mai gép. A hdd tökéletesen működöt benne. Nyilván van egy olyan szabály hogy ha épp használod a hdd-t akkor tilos megmozdítani, de mér ránézni is. Viszont tárolja biztonságban az adatokat. Így ne is a hdd legyen a kérdésed, hanem a tok! Az számomra is alap hogy ne keljen külön tép, minden jöjjön az usb-ből. Azt legyen fém ház és kész. Amit most elmondtam az 2500ft-ért lehet kapni. ÉS szerintem SOHA! ne vegyél 3.5-ös bármit is ! 2.5-öst vegyél mindenből mert ha majd mégis notiba akarod rakni, akkor fellélegezhetsz.
2020. nov. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!