Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Steelseries Arctis 3 milyen...

Steelseries Arctis 3 milyen hangrendszerrel van felszerelve?

Figyelt kérdés
Új fejhallgatót szeretnék és nagyon megtetszett a steelseries arctis 3 nevü fejhallgató, pcx ről rendelném mivel már többször is rendeltem és nagyon megbizhatónak tartom őket viszon a webshopuk néhol hibás. A fejhallgató fehér színben kellene, de az oldalon azt írják hogy 2.0-s a hangrendszere, ami azért azárért nem kicsit meglepő volt számomra és a szemembe ötlött hogy ugyanaz a fejhallgató csak felete színben 7.1-es ként van fenn. Megnéztem más webshopokat is és máshol sem láttam a fehér szín mellett feltüntetve hogy 7.1es lenne, mindig csak a fekete mellé volt odabiggyesztve. Esetleg ha valakinek megvan az arctis 3 fehérben, letudná írni hogy akkor most 2.0 vagy 7.1? Már nemigazán tudom hogy melyiknek higyjek:D

2019. aug. 14. 08:40
 1/1 A kérdező kommentje:
Most vettem észre hogy a pcxen még az arctis 5nél detto ugyanez van.
2019. aug. 14. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!