Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adatmentés windows 98ról?

Adatmentés windows 98ról?

Figyelt kérdés
Van egy régi win 98-as gépem ami nem indul be, a töltőképernyőnél kék halált kap és újraindul. Le lehet valahogy szedni a merevlemezrol az adatokat, ha hozzákötöm egy másik géphez? Van erre valami mód?

2019. aug. 15. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:

hdd t vedd ki és kösd be egy újabb gépbe

[link]

2019. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mr. V. ***** válasza:

1. Rádugod bármilyen másik működő rendszer mellé a HDD-t és azon keresztül olvasod le a tartalmat és mented át, ami még kell.


vagy


2. Fogsz egy W98-as telepítőlemezt és "ráfrissítesz", azaz telepítésnél a frissítést választod. Ha ezt nem engedi (csak win futása alatt), akkor pedig egy másik könyvtárat adsz meg neki (nem Windows, hanem Win98) és feltelepíted. Így lesz egy üres windows-od, amiben látni fogod a HDD tartalmát és tudod is kezelni (amennyiben nincs másik géped/rendszered, ahol le tudnád olvasni a meghajtót).

2019. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy másik gépre ráraktam, de nem láttam semmit belőle, de lehet valamit nem jól csináltam. Windows Xp-n a gép semmit nem észlelt belőle, talán ha valami programmal próbálnám az jobb lenne?


első, amit linkeltél az micsoda?


Koszonom az eddigi válaszokat!

2019. aug. 15. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Pata lemez nem látszódik ahci módban ata csatolással. Csak ide módban. Át kell tenni usb dokkolóba.
2019. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt azért nézted, hpgy a biosban megjelenik e a hdd?
2019. aug. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A biosban nem láttam
2019. aug. 19. 08:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez ellentmond annak hogy beindul de kékhalált kapsz..
2019. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!