Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

M2 SSD olyan gépbe, amiben nincs alaplapon ilyen slot? Látni fogja, bootolni fog rendesen?

szept. 11. 20:25  Privát üzenet  

A válaszok
Miért akarnál bele M2-es ssd-t ? Ha azt hiszed h gyorsabb, tévedés észre se fogod venni nagyon minimális a seb. különbség, vegyél bele egy simát satást bőven jó. Egyedül adapterrel megoldható amit írsz ami szintén hülyeség csupán...és az se biztos h fog róla így bootolni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 11. 20:51 Privát üzenet
Adapter kell hozzá, ha gyárilag nincs benne ilyen foglalat. És lehet róla Boot-olni. (Videóvágásnál én eléggé megéreztem a Sata-sról történő váltást.)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont szept. 11. 21:38 Privát üzenet

Csak akkor fogja látni boot eszközként ha megjelent hozzá (kb 2016 tól) bios frissítés. Anélkül legfeljebb az mkv filmgyűjteményedet tárolhatod rajta.

Ezen lapokhoz mindenképp sata3 ssd-t vennék.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont szept. 12. 00:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor sata ssd lesz! :)

# 4/4Időpont szept. 12. 00:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ment a számítógép amikor kétszer, háromszor is elment ma a villany. Működött rendesen meg minden, de amikor le akartam állítani, várhatok órákat is mellette. Nem akar kikapcsolni. Mit tegyek?
Honnan tudni a ram típusjeléből, hogy az hány fizikai egység, azaz, hány slot-ot foglal le?
Elbír ez a gép még egy 8gb RAM kártyát? (van benne üres slot)
Ha van 4 slot memorianak, es 16gigat szeretnek, es most van bent 4+4 akkor vegyek 2db 8ast es szedjem ki a 2db 4est vagy vegyek melle meg 2db 4est?
Honnan deríthetném ki, hogy van-e M.2-es port a laptopomban?
Annyi lenne a problémám, hogy az OBS nem veszi fel a hangját a játéknak és azzal akivel ép beszélek pl. ts3-on. Mindent rendesen beállítottam, de semmi. Az én hangomat felveszi....

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!