Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Ha egy uj ssd-t teszek a gepbe, ujratelepitem windowst, kell valami driver vagy akarmi az ssd-hez? Vagy csak rateszem a win-t es hasznalom?

szept. 11. 21:07  Privát üzenet  

A válaszok
Nem kell.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 11. 21:15 Privát üzenet
Attól függ, hogy milyen SSD és milyen Windows. Általánosságban nem kell hozzá semmi. Viszont ha NVMe-s SSD-re szeretnél rakni Win7-et (vagy régebbit), akkor a telepítőbe kell integrálni az NVMe-s drivert, mert különben fel sem lehet telepíteni rá a rendszert, nem látja az SSD-t a telepítő.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 11. 21:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valamiért, első bekapcsoláskor nincs hang a gépemen. Ha utána újratelepítem hangkártya drivert, és újraindítom a gépemet akkor van. Hogy tudnám kiküszöbölni?
Ha újratelepítem teljesen a Windows 7-et és semmilyen drivert nem rakok fel, csak a Driver robotot, akkor attól tud kapcsolódni a netre és fel tudja rakni automatikusan a drivereket?
Ha újratelepítem a gépet, akkor a driver-eket nekem kell külön leszedni, vagy a Windows Update leszedi?
Újratelepítem az Xp-t, de a géphez tartozó driver telepítő CD eltűnt. Használhatok másik számítógéphez tartozó driver CD-t vagy úgy nem kompatibilis?
Mielőtt újratelepítem a videókártya driver-jét, a régit törölhetem? Nem lesz baj, igaz?
Ha újratelepítem a netbookom akkor működnek az Fn gombok?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!