Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Van egy compressor supreme hy-822 kormányom. Minden játékot tudok vele játszani rendesen kivéve a WRC 8 Fia-t Mi lehet a baj?

kormányzásra reagál egyedül a gáz-fék nem reagál

minden más játékban jól működik

Keress kérdéseket hasonló témákban: PC kormány, játék, WRC 8, PC, Need for Speed

szept. 11. 22:36  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
M2 SSD olyan gépbe, amiben nincs alaplapon ilyen slot? Látni fogja, bootolni fog rendesen?
Ment a számítógép amikor kétszer, háromszor is elment ma a villany. Működött rendesen meg minden, de amikor le akartam állítani, várhatok órákat is mellette. Nem akar kikapcsolni. Mit tegyek?
Meg tud hajtani rendesen egy Ryzen 2600x egy Sapphire Radeon RX580 Nitro+os videó kàrtyàt?
Annyi lenne a problémám, hogy az OBS nem veszi fel a hangját a játéknak és azzal akivel ép beszélek pl. ts3-on. Mindent rendesen beállítottam, de semmi. Az én hangomat felveszi....
Ac odysseyt melyik nvidia kari futtassa rendesen?
Ha a driverek nincsenek rendesen feltelepítve az károsíthatja az eszközt?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!