Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ac odyssey alatt ez a hardver...

Ac odyssey alatt ez a hardver élvezhetőnek számít?

Figyelt kérdés

sapphire r7 260x 2 GB PRO4! VGA

980de3 ROG STRIX motherboard

8 GB 1600 mhz aorus elite RAM

amd fx 6300 hexacore gaming CPU

thermaltake 530 hamburger PSU

120 GB kingston hyper x fury SSD

western digital 1 TB grín

Toshiba 2 TB

és ami még nagyon fontos:

samsung s19 c300 monitor



1366x768-ba

de a bencsmark alapján full HD-be is csak pár fps-el lenne kevesebb



MOST BŐ 30 FPSEL FUT A GAME MEDIUMON!

az még bőven élvezhetőnek számít szerintetek?


tehát nem akad a game, nem szaggat


szerintetek milyen?

illetve, lowon sincs sokkal több fps, high-on lemegy 20 fps-re, az már szaggat nagyon, és nincs elég vram a vga-n


illetve lehetséges szerintetek, hogy majd a cyberpunk nagyobb gépigénnyel fog érkezni az ac odysseitől????


mert akkor ha lemenne annál a gamenél 20 fps alá, akkor már vidikarit kell cseréljek mindenképpen


2019. szept. 21. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

MOST BŐ 30 FPSEL FUT A GAME MEDIUMON!

az még bőven élvezhetőnek számít szerintetek?


Nekem nem lenne elég, de ha neked megfelelő akkor élvezd. Ezt neked kell tudni, hogy hol a határ.


illetve lehetséges szerintetek, hogy majd a cyberpunk nagyobb gépigénnyel fog érkezni az ac odysseitől????


Szerintem igen, több memória, erősebb processzor és egy jó erős videokártya biztosan kelleni fog.

2019. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem torrentezd le és ingyen meglátod mit tud vele a géped. Brutál rosszul optimalizált játék az a baj. Főleg AMD kártyákra
2019. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mondom, 30 fps-el megy mediumon... időnként bemegy 30 fps alá is kicsit, azt észrevenni


lowon sem sokkal több


szerintetek ez élvezhető kategóriába még belefér?

2019. szept. 21. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja semmi most látom hogy már megvan. Mivel én már 1 éve a stabil 60 fpshez szoktam engem már igenncsak zavarna a 30. De láthatóan a konzolosokat ez nem ellenben aki 144 vagy mègtöbbhöz van szokva annak meg a 60 is darabos
2019. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!