Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hotvipmodels.com oldalrol...

Hotvipmodels.com oldalrol informaciok? Mennyire megbizhato? Tenyleg nem latom magam viszont mas oldalon? Ès muszáj mutatni az arcomat is?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 11:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Online közvetíted magad, bárki felveheti és feltöltheti más oldalakra. Nem egy webkamerás modell gyűjtőoldal létezik, és a Napiszar is naponta tesz fel ilyen lányokat. De mégis mit vársz egy olyan munkától, ahol pénzért kell a neten maszturbálni másoknak? Nyilván annak fizetnek, aki minél több dolgot bevállal. Ha az arcod nem fogod megmutatni, biztos hogy sokkal kevesebb érdeklődőt fog vonzani a dolog.
2019. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 MGéza ***** válasza:
Most komolyan már elnézést, de ha áruba bocsájtod magad a könnyű pénz reményében akkor valószínű hogy máshol is viszont fogod magad látni. Elvileg privátságot garantáló oldalak esetén is van olyan program amivel a néző kiviheti a képeidet, felvételt készíthet rólad hogy máshol közreadja.
2019. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A webkamerás oldalak előadói szerződésében -amit el kell fogadnod ahhoz, hogy ott dogozhass- benne van, hogy az oda feltöltött anyagokon átadod a jogokat az adott oldalnak.

Innentől ők azt kezdenek vele, amit akarnak, bárhol felhasználhatják pl. promóciós célból, új nézők toborzására.

Ezekre a szerződésekre a Hotvipmodels ügynökségnek semmi befolyása nincs, nem ők üzemeltetik az oldakakat, ahol látható leszel. Ők csak a regisztrációdat és az előadói profilod felépítését végzik. (Amit különben nélkülük is megtehetnél, hogy ha már ilyen munkára adod a fejed, legalább ne legyél duplán lehúzva, először a szolgáltató oldal majd az ügynökség által is. De ez egy másik történet.)

Hogy az arcodat mutatnod kell-e, az is az adott oldal szabályzatától függ, de többnyire megteheted, hogy nem mutatod. Viszont ha ezt választod, sokkal nehezebb lesz pénzt keresned. A minőségi vendégeket, akik nem csak két perces műsorban kérik, hogy tömd ki minden testnyílásod, így nem fogod bevonzani.

2019. okt. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
A vipmodels teljesen megbízható, ez biztos. Régi cég, pontosan fizet. Ha neked pedig nagyon fontos az inkognitód, akkor ne mutasd az arcod a chat közben és ne tölts fel olyan képeket, amin felismerhető vagy. Az oldal megengedi ezt. Nem nagy kunszt. Lehet kevesebbet fogsz keresni, de attól még fogsz. Kinek mi a fontos. Egyébként ingyen segítenek mindenben, nem kell nekik fizetned és nem is fognak levonni tőled, nem fognak duplán lehúzni. Ez max. másokra igaz.
2019. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"...ingyen segítenek mindenben, nem kell nekik fizetned és nem is fognak levonni tőled, nem fognak duplán lehúzni."


Akkor áruld már el, mégis miből élnek, ha nem az előadóktól lecsippentett jutalékból? Ez a cég talán valami jótékonysági intézmény?

Miért érné meg rajtuk keresztül regisztrálni? A webcam oldalaknak van saját ügyfélszolgálatuk, akik ingyen segítenek és pontosan, közvetlenül kifizetnek, minek kéne middle man?

2019. okt. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

Miért kellene az engem érdekeljen, hogy miből élnek? De most komolyan nem mindegy? Eszembe se jutott ezen gondolkozni még soha. Engem a saját fizetésem érdekel nem a másoké. Azt meg évek óta mindig időben megkapom és több, mint elégedett vagyok vele. A fizetéseimet pedig közvetlenül a weboldalktól kapom, pont ahogyan te is írtad. Nincs semmilyen “middle man. Ezt bárki megmondja, aki velük dolgozik tényleg és van valós tapasztalata.

Akkor miért ne élnék azzal a rengeteg segítséggel amit kapok tőlük? Soha nem került egy fillérembe se. Voltam én már sokfelé a szakmában, de az általad említett ügyfélszolgálatok a nyomába se érnek annak amit itt kapok. Ráadásul magyar nyelven.

2019. okt. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen segítséget kaptál tőlük? Mert egy regisztrációs űrlapot bárki kitölt, aki nem gyengeelméjű, a fotókat, videókat is fel lehet egyedül tölteni, és arra se nehéz rájönni, hogy nem sötét szobában, fapofával ücsörögve kell fogadni a vendégeket.

Aki meg tudja használni a Google-t, az megtalálja a weboldalakat is, ahol dolgozni lehet.


Mindenesetre azért, mert te nem gondokodsz ezen, még ne írj ilyen hülyeségeket, hogy nem húznak hasznot a modellek munkájából. Engem például zavarna, ha mindenféle homályos offshore cégek gazdagodnának belőlem segítségnek hívott nagy semmiért. És lehet, hogy mást is, aki itt érdeklődik.

Bár mint látom, a seychelle-szigeteki cégszékhely eltűnt a Hotvip models adatkezelési tájékoztatójából. Nem sokkal azután, hogy itt egy másik kérdésnél szóba került...milyen különös véletlen.

2019. okt. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó. Na megnéztem én ezt az Offshore dolgot a Wikipédiában, hogy mi ez, ha már ennyire mondod.

[link]

„Azon vállalatok tartoznak ebbe a kategóriába, melyek a cégbejegyzés országában nem folytatnak tevékenységet. Sok ország, így köztük Magyarország is lehetőséget biztosít vállalatoknak, hogy kedvezményes adókban részesüljenek, ha ott nem végeznek tevékenységet.”

Hát szerintem ezzel semmi gond nincs. Ahogy látom ez teljesen törvényes dolog. Ennyi erővel egy magyar cég is Offshore lehet. Ez csak attól függ csak hogy mit csinál és hogy hol.

De amúgy meg miért bánnám én akár azt is, hogy ha egy olyan külföldi cég fizetne nekem, aki a bejegyzése országában ezek szerint nem tevékenykedik? Ennél sokkal nagyobb gáz szerintem, hogy nemrég például egy ismerősömnek egy rendes elismert magyar könyvelő Kft nem fizette ki a munkabérét szemrebbenés nélkül. És most több hónapja megy a huzavona, mert már a telefont sem veszik fel neki. Most akkor az ilyen szemétláda magyar cégek jobbak, akik gond nélkül nem fizetik ki a havi munkabéreket, mint egy olyan külföldi cég, aki mindig fizet időben? Hát szerintem nem jobbak. Ha téged zavarna, hogy egy ilyen külföldi céghez lenne közöd, ahhoz is jogod van. De engem az sokkal jobban zavarna, ha ilyen mocsok magyar (vagy bármilyen) cégek gazdagodnának belőlem, úgy, hogy a ledolgozott munkámat és a jogos béremet kajak nem fizetik ki. Ez undorító.

Úgyhogy számomra tök mindegy milyen cég, meg hogy hol van bejegyezve. És engem az sem érdekel, hogy a munkámból másnak is haszna van. A lényeg, hogy a fizetésemet amiért megdolgoztam és amire számítok megkapjam mindig pontosan és időben. Engem fizessenek ki tisztességesen. Nekem legalábbis ez a fontos. Ezzel pedig nem volt gondom soha mióta a vipmodelsel vagyok.

Én már megfordultam pár helyen és biztosan te is szakmabeli lehetsz, ha ennyire képben vagy sok mindennel. De akkor azzal is biztosan képben vagy, hogy mi a franc folyik a legtöbb magyar webkamerás stúdióban, meg ügynökségnél. Biztosan pont ezért vagy ennyire negatív véleménnyel is és kajak megértelek. Mert akkor te is jól tudod, hogy a legtöbb helyen nem, hogy adatvédelmi nincs, de még cég sem. Csak mindenféle kétes alakok, meg bűnözök, kóklerek, meg régi modellekből lett panellakásokban összetákolt csöves „stúdiók”, meg beképzelt bunkók, akik beígérnek fűt fát aztán meg ki sem fizetik a modelljeiket. Ez szégyen szerintem. Örülök, hogy már nincs közöm ehhez a közeghez.

De most komolyan ezekhez képest nem sokkal jobb, hogy a vipmodels hátterében legalább normális emberek és valós cégek vannak? Van adatvédelmi politikájuk? És hogy úgy tűnik betartják a törvényeket? Tehát magyarul mondva nem sz * *nak a modellek jogaira? Na és nem utolsó sorban mindig megkapod a munkádért a pénzedet időben? Soha nincs hebegés habogás, meg csúszás, meg ki nem fizetés, meg telefon kikapcsolás, mint sok annyira szuper magyar cégnél bármilyen munkahelyen.

Lehet, hogy én valami csodabogár vagyok, de nekem ezek a dolgok inkább kifejezetten szimpatikusak. Na de ez az én véleményem erről. Másnak ettől még lehet más…

2019. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"mindenféle kétes alakok, meg bűnözök, kóklerek, meg régi modellekből lett panellakásokban összetákolt csöves „stúdiók”..."


Igen, van ilyen is, meg vannak budai villákban kialakított luxus helyek is.

Nem ez a lényeg. A fizikai stúdióknak van értelme. Helyet, eszközt biztosítanak annak, aki valamiért nem tud, vagy nem akar otthon dolgozni.

De aki otthon dolgozik, annak miért kell bármiféle cég a háta mögé?

Offshore vagy sem, legális vagy sem. Egyébként jó hogy megy a copy-paste, de mindenki tudja, hogy ezeknek a cégeknek a fő profilja az "adóoptimalizálás".

Szóval szépen mosdatod itt a szerecsent (mintha nem is modell, hanem a cég embere lennél), de engem bizony érdekelne, pontosan miért is talicskázzák az általam keresett pénz egy részét a Seychelle-szigetekre.

Mert mindenről írtál, csak arról.nem, hogy pontosan mi az a hatalmas segítség amit ez az ügynökség nyújt?

Adnak felszerelést, hogy megkezdjem a munkát? Adnak előleget amiből jelmezt, játékszert vehetek? Biztosítanak profi fotózást a profilomhoz? Építenek nekem üzleti weboldalt, ahonnan nézőket nyerhetek? Van lehetőségem napi kifizetésre úgy, hogy ne kelljen az egyes weboldalakon elérendő minimum összegen agyalnom?

Mert ez lenne az, amit én segítségnek neveznék és amiért cserébe nem bánnám, ha keresnek rajtam. Ha ez nincs, akkor amit nyújtanak, csak üres szöveg, amiért nem éri meg eltartanom őket.

2019. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Budai luxushelyek. Ja. Majd nézd csak meg nyugodtan, hogy ott kikkel kerülsz kapcsolatba. Fizikailag is. Meg hogy mi is folyik ott.

De ok, biztosan vannak jó stúdiók is. És biztosan vannak akiknek jó a stúdió munka, és olyanok is akiknek csak az jó. De mi van azokkal, akik pont hogy nem akarnak vagy nem tudnak webkamerás studióba menni?

Mit csináljak akkor, ha én olyan helyen lakok, hogy a közelemben nincs is stúdió és a bejárás vagy az odaköltözés megoldhatatlan mondjuk Budapestre? Vagy mi van akkor ha én nem is akarok senkivel személyesen találkozni meg fölösleges rizikókat vállalni? Vagy nem akarok attól rettegni, hogy a főnököm zaklat-e majd szexuálisan? Vagy ha nekem nem fér bele, hogy egy szobában legyek meztelenül vadidegen emberekkel, operátorokkal? Azért ez elég intim dolog. Ennél ezerszer kényelmesebb és biztonságosabb otthonról dolgozni úgy, hogy soha nem kell élőben találkoznom senkivel.

A studió munka szerintem egyáltalán nem való mindenkinek, valakinek meg nem is megoldható. Én például direkt otthonról végezhető munkát kerestem. De ha akartam volna sem tudtam volna webkamerás stúdióba menni.

Egyáltalán nem titok, hogy én milyen segítséget kaptam. És az igaz, hogy sem weboldalt, sem közösségi médiát nem építenek nekem, de azért, mert nem kértem. Nem szeretnék ilyen mélyen belemenni ebbe. De még az első Skype felvételi beszélgetésen megkérdezték, hogy szeretnék-e ilyesmit. Tehát gondolom lehetőség lenne rá.

Viszont amikor kezdtem a vipmodelsnél, akkor nagyon béna és régi felszerelésem volt. Pénzem meg majnem nuku. Miután felvettem velük a kapcsolatot, egy Skype beszélgetés után vadonatúj számítógépet és kamerát küldtek nekem. Amikor kiderült, hogy a világításom is béna, profi világítást kaptam tőlük. Az első pár hétben elég nagy sz**ban is voltam, írtam nekik Skypeon és első szóra fizetéselőleget küldtek nekem Western Unionon. (Akkor még nem volt számlám, amit amúgy ezután szintén ők segítettek megcsinálni.)

Segítettek az adózási dolgaimat is teljesem rendberakni, amiről eddig máshol szó sem volt.

Amikor külföldre költöztem segítettek megszerezni a NIE számomat és albértelet kereseni, kivenni, a netet beköttetni. Folytassam még? Mert tudnám... milyen webkamerás stúdió vagy weboldal support csinál még ilyeneket?

Ha ezt akartad hallani hát itt van, ilyenekben segítettek nekem. Csak, hogy néhányat említsek. Ezek után nyilván megérted, hogy én miért nem mennék már soha webkamerás stúdióba. Mindent megkapok itthon is, amit egy stúdió nyújtani tud. Sőt, sokkal többet.

2019. okt. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!