Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell elrendezni ezt az...

Hogy kell elrendezni ezt az 5.1-es hangrendszert ebben a szobában? Kép és több lenn.

Figyelt kérdés

[link]


nagyjából lerajzoltam a szobám, ami 4x4 méteres szoba, oda is írtam mi milyen magas, mert olvastam valahol hogy számít milyen magasat vannak a hangfalak.

Jah és erről a hangrendszerről van szó:


[link]


Tehát mit hova kell tenni hogy a lehető legjobban szóljon a hangrendszer (ami épp nem lesz olcsó!).



2019. szept. 23. 18:25
 1/3 hypno ***** válasza:

Miután ezek a hangszórók - a mélynyomó kivételével - kb akkorák, mint egy kilós lisztes zacskó, vagy még kisebbek is, az elhelyezésük nem okozhat gondot.

Hogy számodra hol lesz a legjobb, azt majd kitapasztalod.

2019. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az alap elrendezés mindig az, hogy 360 fokos körben kell elrakni a hangfalakat teveled középen, viszont minden szoba más, ezért is rajzoltam le az enyémet...
2019. szept. 23. 20:57
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
Akkor az alap elrendezés, hogy a négy szatellit egymástól és tőled egyforma távolságban helyezkedjen el, pl. a szoba négy sarkában (ha az elsők vagy a hátsók közelebb esnek hozzádb azt a hangerővel tudod korrigálni). A center előtted középen legyen, a mélynyomó sakál mindegy; a mély hangok irányát az ember nem igazán érzékeli -pont ezért van külön sugárzó erre a célra...
2019. szept. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!