Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya hiba?

Videokártya hiba?

Figyelt kérdés
lassan fél éve FullHd Tv van kötve a gépemhez HDMI-vel (monitor Philips Full HD,CPU:C2Q Q9500,GPU:GTX 460,Alaplap:MSI G41m P26) s tegnap kapott egz kékhalált,most meg minden csatlakozó megy a karin csak a HDMI nem,hogy lehetséges ez ?régebb is havonta kaptam kékhalált s a RAM ra gyanakodtam,de előtte ujraindult a monitor vmi illesztőprogram hibát irt ki,utánna kékhalál!

2019. szept. 28. 10:18
 1/4 MGéza ***** válasza:
Nem kizárt. De jó esetben lehetséges hogy csak a HDMI csatlakozóval van baj. Ilyenkor terheléses tesz, játék vagy benchmark javasolt, az rendesen megdolgoztatja. Ha hibás akkor valami hibával ki fog dobni. De lehet alaplap vagy tápegység vagy túlmelegedés is. Ez utóbbi kettő főleg akkor esélyes ha folyamatos terhelés hatására jön elő a hiba.
2019. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen folyamatos terhelés esetén szokott elojonni,de ez nálam youtube + bongeszes,mondjuk reggeltol be volt kapcsolva s este csinálta az eszét,mind1, rakok win10 et s kiprobalom mas karival,most már megy hdmi vel csak eljut bekapcsoláskor a windows toltésig s nem megy tovább,az alaplapi VGA-val használom most !
2019. szept. 28. 10:57
 3/4 MGéza ***** válasza:
Ha másik vga-val is ugyanez lesz a műsor akkor vagy tápegység vagy pedig alaplap. Ha nem akkor kiszolgálta az idejét.
2019. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a pci-e adhatta fel szerintem !koszonom a válaszokat
2019. szept. 29. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!