Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videó kártya csere házilag?

Videó kártya csere házilag?

Figyelt kérdés

Eddig mindig úgy rakattam össze a gépet szerelővel. Most venni akarok egy új vga-t de gondoltam én is megtudom oldani.

Szóval akkor hogyan is kell elkezdeni?

- le kell törölni a korábbi nvidia drivert(ez gondolom fontos)

-kikapcsolni a gépet és kivenni a kártyát

-belerakni az újat és rákötni a tápra

Ennyi lenne? Valamit kell állogatni mondjuk a biosban?

Esetleg akkor mi van ha beleraktam de nincs kép?



2019. szept. 30. 18:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy a videókártyát egybe kell írni csak ez a b...i telefon átírta mert úgy hiszi különírva helyes..
2019. szept. 30. 18:10
 2/8 anonim ***** válasza:

Kartya fuggo. Vannak kartyak, amiknek nem kell kulon aram ellatas tapbol, mert a pcie sloton keresztul vesz fel elegant aramot az alaplaprol.


De amugy igen, igy nez ki egy VGA csere.

2019. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez egy gtx 2060 szóval ennek kelleni fog elvileg egy 6pines(a mostani a 1060-nak is az kellett)
2019. szept. 30. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg az uj drivert be felejtsd el feltelepiteni.
2019. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

bocsi RTX 2060

Jó hogy évente más neve van a kártyáknak...

2019. szept. 30. 18:12
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen azt is tudom. Akkor talán menni fog mert nem tűnik nehéznek.

Köszi

2019. szept. 30. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem évente van új neve!

Az RTX az egy külön fogalom! Speciális feldolgozó egységek vannak benne amik többek között a raytraysing technológia miatt kell bele! Nem mellesleg ez az első aszinkron architektúrájú Nvidia videókártya sorozat ami a Directx 12 és a Vulkán nevű API miatt fontos!

2019. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A régi drivert meg véletlen se a saját uninstalljával töröld, az iylen halottnak csók kategória, van egy külön progi erre DDU vagy hosszan Display Driver Uninstaller, ezt elindítod, törlöd vele, és ujraindítás, akkor mehet fel az új driver így garantáltan nem amrad semmi a régi driverből, mintha friss windows lenne iylen téren.
2019. okt. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!