Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya újrapasztázásához...

Videókártya újrapasztázásához milyen szilikon hővezető lapot vegyek?

Figyelt kérdés
Nincs tapasztalatom, ebben abban sem, hogy mi van a piacon.
2019. okt. 4. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A gappadre gondolsz?

Azt nem nagyon kell cserélni! Vagy olyan régi kártyáról lenne szó?

Pasztát tudok ajánlani! MX 4-ezt keress a boltokban! A 8grammos még kiskeráron is 3000ft volt a 2019-es kiadás.

MX 3-al vigyázz, mert vezeti az áramot, de a márkát mindenképp fogadd meg!


Egy hónapja sem volt, hogy újapasztáztam egy ex RX 470 bányász kártyát ami 80 fok-ig, ment fel ilyen rossz időben...

MX4 után 60 fok fölé nem tud menni! :)

Gappadet is cserélni akartam, de olyan ritka a boltokban, hogy külön rendelni kell és drága is!!! Bár a kártya szétszedés után örömmel láttam, hogy teljesen jó minőségben maradtak 3 éves kártyán is ami 0/24-be ment 100%-on, ergo nem feltétlen kell cserélni őket!

2019. okt. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én anno xfx rx 470-es karimat condoctonauttal kezeltem. Vezeti az áramot, vigyázás van. De nyáron 45-50 százalékos venti használat mellett nem ment 65 fok fölé. Még extrém afterburner teszt alatt sem.
2019. okt. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt találtam így hirtelen.

Még szét nem szedtem a kártyát, de akkor megnézem, milyen állapotban van.

2019. okt. 5. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!