Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem kapcsolt be a gép egy...

Nem kapcsolt be a gép egy furcsa anomália miatt. Mi állhatott a háttérben?

Figyelt kérdés
Ma munkából hazaérve láttam meg, hogy a reggel kikapcsolt gépem megy, de a monitor nem észlelt semmit. A billentyűzet sem működött, sőt még az RGB világítás sem ment rajta. Kikapcsolni is csak a power gomb hosszas nyomásával tudtam, de bekapcsoláskor megint nem bootolt be a gép, a ventillátorok beindultak, de semmi más nem történt. Eszembe jutott, hogy esetleg a memória halt meg, ezért kivettem az egyiket. A gép azonnal beindult és működött. Nem engedtem el jó szívvel a teljes memória készletem, ezért visszatettem amit kivettem, erre megint halott volt a gép. Csupán próbaként megcseréltem a gépben a két memóriát, ami után megint tökéletesen megy. Lefuttattam azóta mindenféle memória, CPU és GPU tesztet, de egyik sem talált hibát. Mi a jó fene szállhatta meg a gépem, ami megoldódott a memóriák felcserélésével?

2019. okt. 7. 19:38
 1/1 hypno ***** válasza:
Lehet hogy csak kosz, vagy érintkezési hiba.
2019. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!