Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya kompatibilis?

Videokártya kompatibilis?

Figyelt kérdés

Sajnos egy vihar ellőtte az alaplapom, és inkább már veszek egy uj gépet,mert a régi amúgy is gyenge volt. 35ért ilyet találtam:

-i3 4130 3.4GHz 2mag 4 szál

-alaplap, Gigabyte GA-H81M-D2V

-8GB DDR3 1333MHz(2x4)

-HDD 1TB

-Vga:Integrált Intel HD 4400 1gb


A videókartya egy 0 játékra, mert integrált meg amúgy is, haver árul GTX 750ti 2gb-ot,20ért adná, szóval 55ért kijonne egy ilyen gép. Megeri? Illetve kompatibilis a videokártya hozzá?


2019. okt. 9. 23:39
 1/5 hypno ***** válasza:

Egy ilyen gépet kb ennyiből tudnál összelegózni, vagyis az ár nagyjából rendben van.


A haver viszont kicsit drágán adja a kártyát. A hardverapró kínálati árait figyelembe véve 15-17 ezer lenne reális.

Az alaplappal minden PCI-E csatolós kártya kompatibilis. Ez is.

2019. okt. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van ennyiből már egy fokkal erősebbet lehetne venni, HD7970 3gb vagy 280x 3gb 20k +


Inkább gyűjtenék még inkább és 100ból összeollóznék egy Ryzen gépet Ryzen 1200 8gb ram 1tb hdd rx 570(használtan 30k) mert ezt majd fejleszteni is egyszerűbb lenne a közeljövőben egy bios frissítés és támogat majdnem mindegyik zen-t.


Esetleg egy Apu-t vga nélkül wot wow dota lol ezeket elviszik full hd-ban is kb 80 ezer + ból kilehet hozni egyet, ezt később lehetne fejleszteni. De ezek csak javaslatok én ezt választanám.

2019. okt. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hat arra gondoltam hogy ha megvennem ezt, akkor esetleg később a procit cserélném i5-re vagy i7-re ha lehetséges.

Meg egy kérdés, ahogy leirtam, és ugye a GTX videokártyával, elvinne szépen ilyen (lol, wow, wot, fortnite,-t) Persze kiprobalnek Gta V meg Pubgt is de gondolom ahhoz már gyenge lenne a gép.

2019. okt. 10. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
2019. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hypno ***** válasza:

#3


Jó, hogy mersz nagyot álmodni, de azét maradj a földön.

Ebben a gépben nem olyan alaplap van amit erőgéppé lehet fejleszteni.

A H81 chipset nagyon belépő szint. A VRM szekció nem túl acélos, nem hűtött, csatornánként csak egy RAM-ot kezel,s (max. 2 slot) nincs IRST , SRT támogatás

2019. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!