Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen NAS-t vegyek MAC-hez?

Milyen NAS-t vegyek MAC-hez?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el nézegetni őket. Eddig mindig hordozható HDD-ket használtam de most az egyiknek tönkrement a csatlakozója és 3 TB adat elveszett. Amire én használnám az a sz.gép és telefon biztonsági mentése valamint törrentezés. Hallottam hogy megoldható az ha felteszek egy torrentklienst és akkor nem kell hogy menjen a laptop 0-24ben. Nem nagyon vágom ezeket az eszközöket és nem szeretnék mellényúlni.

Válszokat előre is köszönöm.



2019. okt. 10. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Synology, vagy Qnap a többivel csak nyűg van.
2019. okt. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Synology megbízható, de mindig jobb ha több helyen vannak mentéseid.
2019. okt. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a hdd csatlakozója ment tönkre, akkor az adatok jó eséllyel még házilag is menthetők (még akkor is, ha a belső SATA a rossz).


Egyébként a Synology nem rossz, vagy elgondolkodhatsz épített NAS-ban is FreeNAS vagy Open Media Vault alapokon.


A külső HDD-kről pedig nem mondanék le. Redundanciának tökéletes. Ha becsap a villám és megsül a NAS és a MAC, a fiókban lévő HDD-n még mindig lesz egy másolat.

2019. okt. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2019. okt. 10. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!