Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék vásárolni egy jó...

Szeretnék vásárolni egy jó gamer billentyűzetet, természetesen mindenféle játékra. Leírásnak megfelelően milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Keresgélek már egy ideje, de még nem találtam olyat, amelyre szükségem van. Lényegében nem túl nagy darab billentyű érdekel. Mechanikus vagy sem az sem nagyon zavar. Magyar kiosztás, num pad is szükséges lenne. Az ár pedig mindegy. Billentyűnek a betűi azért világítsanak. Nos, remélem létezik ilyen billentyűzet :D

2019. okt. 25. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarul egy normális világító billentyűzetet keresel, a gamer alatt pedig gondolom azt érted, hogy magas legyen a polling rateje. Hát ilyenből baromira sok van, 10 ezer forint felett majdnem az összes billentyűzet megfelel a feltételeknek.
2019. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég sok oldalon megnéztem már, de a legtöbben nincs num pad, amelyiken meg van, azon meg nincs magyar kiosztás. Ezért írtam ki a kérdést. Nem találtam még a célnak megfelelő billentyűzetet.
2019. okt. 25. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!