Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konfigot tudnál elképze...

Milyen konfigot tudnál elképzelni ilyen kritériumok mellett?

Figyelt kérdés

Szeretnék az új CoDdal játszani, illetve azt streamelni

hogyha a határ NEM a csillagos ég, akkor milyen konfigot ajálanál? Jelenleg most Radeon HD7970em van és egy AMD FX-6300, nagyon régen volt gép update és ki is estem ebből a körből, SSD illetve HDD sincs ( amúgy pontosan mik is ezek? ) mellette 8gb ram és nem tudom milyen alaplap


2019. okt. 27. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

SSD/HDD adattároló csak az ssd sokkal gyorsabb mezeien leirva :D és biztos ,hogy hdd-d (winchester, háttértár) van mert azon van minden progid, játékok film ,ezene windows stb.


Nem olyan magas a gépigénye de ha stremelni is akard akkor kell egy gyorsabb többmagos cpu is.

Én azt ajánlom válts AM4 re, mert ezen az am3+ oldalon már nem ajánlatos költeni semmit. Amivel tudnál stremelni is és olcsó az egy a320-as lap 14 ezer körül és egy ryzen 1600 30.000 ft körül (6 mag 12 szálon, streamelni tökéletes) csak kell bele egy ddr4 es ram is ami olyan 12 ezer ft körül van egy 3000mhz es g.skill.

És használtan egy rx 470/570 35 ezer körül. Ez összesen 90 ezer forintodba kerülne ha belefér. (igaz nem irtál konkrét összeget) de ezzel a géppel tudnál kb minden mai játékkal fhd-n játszani és strem is belefér.

2019. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*illetve félkonfigodat el tudod adni kb 35 ezerért.
2019. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!