Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop billentyűzeten egyik...

Laptop billentyűzeten egyik napról a másikra néhány betű alig érzékel?

Figyelt kérdés

A leghasználatosabb betűk (a, f, d, ctrl stb.) néha egyáltalán nem érzékelik, ha lenyomom őket. Ez egyik napról a másikra lett.

Ezt a kérdést is nehezen írtam ki sajnos, márpedig ez nekem a munkagépem, fontos lenne helyre rakni.


Amit próbáltam:

-töröltem az eszközillesztőt, újraindítottam a gépet

-kitisztítottam sűrített levegővel a billentyűzetet

-az A betűt le is vettem a billentyűzetről, kipucoltam, de az érzékelőjét is ha nyomkodtam, sokszor nem vitte be, tehát a hibát nem por vagy kosz okozza


Leöntve sosem volt, vigyázom rá, de 5 éve folyamatosan használatban van.



#billentyűzet #billentyűcsere #billentyűzet cseréje
2019. okt. 29. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

milyen billentyűzet? laptop pontos típusa?

inkább vegyél használtan egy működőt..könnyen ki lehet cserélni őket.

olcsóbbak az eu kiosztású nem magyar karakteresek..de 200ftért lehet jó matricát venni hozzá azzal úgy lehet használni mint a magyar ékezetest..vagy vegyél külső billentyűzetet (akár vezeték nélkülit is)..

2019. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak a k betű akadozik, nem poros.
2019. nov. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hypno ***** válasza:

Jellemzően így szoktak elromlani a dolgok. Egyik nap működik, másnap már nem.

Ha nem maga a billentyűzet haldoklik, akkor még lehetséges, hogy a szalagkábel amivel be van kötve törött, vagy érintkezési hibás.

Ha sürgősen kell, akkor a legolcsóbb egy akármilyen külső billentyűzet, ahogy már javasolták, de a legtöbb értékelhető minőségű laptophoz kapható billentyűzet. A lapos pontos típusa alapján rá is tudsz keresni.

2019. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!