Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha már az ár alapján se...

Ha már az ár alapján se szűrhető ki az ebay-en a kamu 1 TB pendrive akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Az ebay időről időre tele van olcsó párezer forintos terabyte-os pendrive-okkal. Akinek csöppe esze van tudja hogy ezek kamuk , mert 2000-ért 1 TB-os pendrive..... bolti ára 100.000 felett lenne.


Na de mi van akkor ha egy ismert gyártó márkás termékét (Kingston) árulják olyan áron ami már majdnem bolti ár? Akkor az nem kamu, hiszen névvel fotóval és majdnem bolti áron - mi lenne ebben a kamu?

és jön a termék bontatlan hologramos vonalkódos nézem a neten a gyártói termékfotót-stimmel. Úgy tűnik valós.

Kibontom. 1 TB pendrive. Elkezdek rá másolni. 32 GBnál megakad.

Raw format. Meddig formázza. 32 GB-ig. Szóval kamu pendrive.

Egy mezei 32 GB-os.


Na de az ára meg partiban van egy valós 1 TB Kingstonnal- Na azonnal írom az esetet az ebaynek kapom a refundot, ráadásul kidobatom az eladót is(vagy én vagy a többi átvert..)


De nem értem: hát ha már ezek se jelentenek biztosat (fotó ár) akkor mi???


2019. okt. 29. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondjam, hogy ekkora árú terméket ne rendelj ebay-ról. Inkább Magyarországról és legyél benne biztos hogy az úgy jó.
2019. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az eladònak van èrtèkelèse, mièrt is nem azt nèzed a termèk àra helyett?
2019. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"ièrt is nem azt nèzed a termèk àra helyett?"


Megtettem. 400 + (volt).... még vásárlás előtt. Na?

2019. okt. 30. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!