Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Ryzen 5 3600 - maradhat a...

AMD Ryzen 5 3600 - maradhat a gyári hűtő, vagy vegyek hozzá egy erősebbet?

Figyelt kérdés

Ryzen 5 3600 mellé kell venni külön hűtőt, vagy elég a gyári? Nem tervezem húzni.


Ezt a hűtőt nézegettem: [link]



2019. nov. 3. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ryzennek igen jól sikerültek a gyűri hűtői és hangosnak sem lehet mondani. Amig nem OC zol teljesen felesleges költeni rá.
2019. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
de ha nagyon kényes a füled, akkor ez is bőven elég rá még sok is: [link]
2019. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


A zúgás igazából nem zavar, csak akkor szeretnék rá erősebb hűtőt venni, ha a gyárival nagyon melegszik. Csak nem szeretném megvárni, hogy nálam derüljön ki, mert a szereléshez egyáltalán nem értek, és nem szeretném egy új hűtő beszerelése miatt szétszedni a gépet.

2019. nov. 3. 14:58
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

A gyári hűtővel nem hiszem hogy gondod lenne.

Olcsóbban ha kell mégis LC-CC120, Ben Nevis Advanced, Deepcool Gammaxx 300 stb.

De nem hiszem hogy kelleni fog.

2019. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Vállalhatónak mondható, de eléggé a határon táncol, mert a Wraith Stealth jár hozzá. Ha belefér a keretedbe, akkor újítanék egy másik hűtőt.
2019. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyàri hütő fos, ha sokat játszik valaki komoly jàtékokkal napi szinten kell a komolyabb hűtés..
2020. júl. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is itt ajànlották a gyárű hütőt aztàn 1 év utàn behalt a procim majdnem ,pedig nem volt se oc és a hàz is jól szellőző takaritva is rendszeresen takarítottam, de sokat jàtszottam a végén már 88-90 C proci fagyások és újraindulások , ezek szépen lassan előjönnek tehát érdemesebb egy kicsit komolyabb hütést beszerezni..esetleg ha keveset jàtszik valaki jó lehet a gyári.
2020. júl. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül nem vettem másik hűtőt, a gyárit használom november óta. Eddig semmi gond nem volt vele, nem melegszik, bár még csak közepesen volt terhelve. Azért figyelem, és ha kell, akkor cserélem.
2020. júl. 6. 04:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!