Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » R5 3600 mellé milyen alaplapot...

R5 3600 mellé milyen alaplapot vegyek hogy ne legyen throttling?

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 05:54
 1/7 anonim ***** válasza:
MSI B450-A PRO MAX vagy MORTAR MAX vagy GAMING PLUS MAX vagy TOMAHAWK MAX.
2019. nov. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az X 570 szériából? Vagy az nem kell neki? Vagy azok nem jók? Csak kerdezem.
2019. nov. 4. 07:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jók, csak jelentősen drágábbak is. Az olcsóbb modellek annyival tudnak többet, hogy van PCIe 4.0 támogatás, amit egyelőre csak 1-2 méregdrága SSD típus tud kihasználni. A komolyabb X570 lapok meg elsősorban a 12-16 magos Ryzen modellekhez ajánlottak, ahová egészen bika VRM kell, főleg OC-nál. X570 lapokon chipset hűtő venti is van, ami ki tudja, mennyire lesz hangos évek múlva, a B450-eken ez passzívan lett megoldva. Nem akarlak lebeszélni semmiről, de a kinézett processzorhoz szvsz bőségesen elegendők, amiket fent ajánlottam. Még BIOS-t sem kell frissíteni, ha a MAX verziót veszed.
2019. nov. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Akkor ez a AP jó lenne hozzá biztos nem kell BIOS update? Csak mert nincsen másik amd procim xd

2019. nov. 4. 08:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell BIOS update, már támogatja a 3. gen-es Ryzen procikat, de egyébként ezen az alaplapon lehet proci nélkül is BIOS update-et csinálni.


Én speciel frissítettem a BIOS-t rajta, amikor megvettem, mert volt egy kis gondom összeszereléskor az indításnál (végül teljesen más volt a hiba), így hibakeresés közben bepróbálkoztam egy BIOS frissítéssel is, működik minden további nélkül, proci nélkül.


[link]

Flash BIOS Button: Simply use a USB key to flash any BIOS within seconds, without installing a CPU, memory or graphics card.

2019. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És milyen tápot vegyek hizza? Fsp? Jelenleg fsp hexa 500 van jó régi már
2019. nov. 4. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Seasonic prime ultra gold 550w
2019. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!