Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Compaq 15-S000SG laptopot...

Balázs03 kérdése:

Compaq 15-S000SG laptopot csak 41-42% ig lehet feltölteni ilyenkor mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Egész éjszaka felraktam a laptopot töltőre és 42% nál nem ment tovább a töltés. Szerintetek orvosolható úgy ha veszek hozzá egy uj vagy utángyártott akkumulátort vagy mit csináljak vele? Ha használom abban az esetben is csak kb. 45-50 percet bír ki.

2019. nov. 5. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még megpróbálnék egy teljes kisütést. Feltöltöd ugye a maxra, aztán szépen lemeríted 0-ra, addig míg magától ki nem kapcsol. Ha ez megvolt, elindítod újra, aztán kb egyből kikapcsol ugye, ezt még egyszer, aztán feltöltöd maxra, de sok esélyt nem látok hogy javítson sokat, de egy próbát megér.

Igen egy új akksi ami nem árt bele. Sajnos ezeket a gépeket direkt úgy csinálták, hogy kevés év múlva te vegyél bele új akksit. Nekem 5 éves üzleti gépem van, annak 98%-os az akksija.

2019. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia a végén kiderűlt, hogy mozog a tápcsatlakozó. Megpróbálok keresni egy videót, hogy hogy kell szétszedni. És lehet, hogy neki kell álnom forrasztani. Már több laptopot szedtem szét és sikerűlt megcsinálni. Sajnos ezzel a tipussal még nem találkoztam. Megmozgattam a tápcsatlakozót és felment 44% ig a töltés. Szerintem elöbb el kellene háritani a tápcsatlakozó lötyögését. És utána foglalkozni az aksival.
2019. nov. 6. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!