Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel gyári hűtő lefogatása?

Intel gyári hűtő lefogatása?

Figyelt kérdés

pasztáztam a processzorom 3 és nem volt szegényke de első intel gépem és fingom nem volt h kell vissza rakni a gyári hűtőt rá meg nyomkodtam és sikeresen le törtem az összes lefogató kis lábacskát.Most nincs lovém másikra majd fizukor.Esetleg tudom valahogy házilag valamivel rögzíteni?


Fekvő helyzetbe raktam le a gépet rajta van a hűtőr de mivel a lábak letörtek nem fogja oda hiába nyomtam le a 4 biztosító pecket.lötyög rajta csak annyit érek el vele így h fekvő helyzetbe nem mászik el de ha fel állítanám le esne róla.

Tudom így használni a gépet ? attól függetlenül h nincs oda fogatva csak rá van rakva hűti a processzort nem?

(nem az én gépem haveromé)



2019. nov. 5. 17:34
 1/6 A kérdező kommentje:

esetleg pillanat ragasztóval oda ragaszthatom?

Kis régi gép soha nem lesz benne cserélve proccesszor.

Később akkor le tudom szedni?

2019. nov. 5. 17:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Rakj ra sulyt.
2019. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pasztázd le normálisan majd a 4 műanyag szart ragazd le.
2019. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A pillanatragasztó valószínűtlen hogy meg fogja tartani hosszú távon, a rezgés kilazítja, a végén leesik és ha szerencséd van csak kikapcsol mielőtt túlmelegedne, ha nincs akkor meg kinyír valamit a leeső hűtőborda. Gyorskötőzvel inkább, de nem tudom hogy tudnád ott rögzíteni. Én nem javasom hogy súlyt rakj rá, ha nem teljesen stabil az is le fog esni a rázkódástól, és amúgy is épp elég szar a gyári hűtő, nem kell hogy még levegő is alig jusson neki.

Egyébként nincs egy ezres egy gyári intel hűtő, azt is megkockáztatom hogy ha ismersz valakit aki lecserélte odaadja ingyen.

2019. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg egy rakat moslék ez a fajta lefogatás. Soha többet gyári hűtés.
2019. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A művelet előtt informálódni kellett volna. Nem nagy dolog visszarakni, de ha letörtek a műanyag rögzítők esélyed nincs rögzíteni. Bontóban pár százért lehet kapni használhatót. Nemrég vettem egyet én is 300 ft volt, kapott a tengely egy kis műszerolajat és olyan mint új korában.

https://www.youtube.com/watch?v=YQIzOAlnl2E

2019. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!