Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy ki/indul újra a gépem?

Miért fagy ki/indul újra a gépem?

Figyelt kérdés
Kb egy hete kezdodott, eleinte kevesebbszer mostanra egyre többet. A gépet kitakaritottam és újra raktam. Memtest86 program nem észlelt memória hibát és a proci sem melegedik túl. A gép kb 2 és fél éves, mi lehet a probléma?

2019. nov. 5. 18:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Valamint amikor kifagy általában vagy beakad a hang mint egy kék halálnal, vagy egy sípoló recsegő hangot ad ki a füles.
2019. nov. 5. 18:36
 2/5 anonim ***** válasza:
memtest meddig futott? mert kb 12 óráig kell futtatni és ha 1 hiba is van az a baj. Utánna lehet acpu ra gyanakodni igaz, ritkán de az is eltud romlani. De igy látatlanban lehet hdd és táp is.
2019. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg kivenni cpu-t ramot és ujra visszatenni meg sata kábelt a hdd nél lehet csak kimozdult valami.
2019. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gép adatait kifejtenéd ? proci gpu táp ram stb.


Drivereket nézd meg a legfrissebbek vannak e felrakva, ha nem rakd fel a legfrissebbeket.

2019. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A memtest nem futott sokáig, amikor kiírta h nincs hiba leallitottam max 10p volt. Egyszer már szetszedtem a gépet, hogy nem lazult-e ki vmi.. Driverekbol a legfrissebbek vannak fent.

Gép adatai:

Cpu: amd a8 7600

Alaplap: asrock fm2a68m

Gpu: gigabyte radeon r7 360

Ram: cruical 2x4gb perpill. bővebben nem tudom

Ssd: Kingston vmi 120gb

Hdd: passz

Táp: passz

Ami kimaradt holnap délután leírom.

2019. nov. 5. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!