Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok nekem laptop ügyben...

Tudnátok nekem laptop ügyben segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrégiben vásároltam egy lenovo laptopot. Az előre telepített, gyári windows 10-en, egyes rendszerfolyamatok 100%-on használták a lemezt, még akkor is, amikor a gépet nem használtam. Egy ebben jártas szakember azt tanácsolta, hogy a microsoft oldaláról töltsem le, majd telepítsem újra a windows 10-et. Meg is csináltam, és ennek köszönhetően mostmár nincs folyamatos kihasználtság alatt a lemez. Viszont azóta a laptop valamikor működése közben kattan egy nagyot, illetve az egyes office programok sem találhatóak meg. Kérdésem pedig, hogy lehet-e hardveresen emiatt bármiféle elváltozás?

2019. nov. 7. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Hardveresen nem. Office-t le kell tölteni, az nem a windows része.

A laptop gyártójának honlapjáról le kell töltened a gépedhez tartozó drivereket és segédprogramokat, és akkor lehet hogy nem fog kattogni, de lehet hogy fog.

2019. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. nov. 7. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet jobb lett volna garanciába rákérdezni. Az előre telepített win 10 biztos tartalmazott office-ot, bár gondolom időkorlátost. Az még ott van, mert rejtett partíción van. Garanciás gépet érdemes szerintem garanciába javíttatni.
2019. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Annyit kihagytam, hogy elvittem szervízbe, garanciálisan, és alkatrészt cseréltek benne, és mire visszakaptam, tulajdonképpen megint az előre telepített win 10 futott rajta, 90-100%-os lemezkihasználtsággal, alig lehetett vele dolgozni...Úgyhogy újraraktam a windowst 10-et és telepítettem a megfelelő drivereket, jelenleg úgy néz ki működik. :)
2019. nov. 7. 23:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi :D
2019. nov. 7. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!