Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI alaplapok esetén VRM...

MSI alaplapok esetén VRM minősége mennyire számít? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ryzen 3600 processzort szeretnék venni, egy MSI B450-A Pro alaplap lenne. Számos MSI lapnak jobb a VRM minősége (legalábbis egy fórum szerint), élettartam szempontjából ez mennyit számít?

[link]



2019. nov. 7. 18:42
 1/5 hypno ***** válasza:

Az élettartam nem annyira lényeges.

Ellenben a stabil terhelhetőség igen.

2019. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor most az "A pro" lap sokkal rosszabb választás volt mert egy fokozattal rosszabb a VRM?
2019. nov. 7. 20:13
 3/5 hypno ***** válasza:

Ezek a dolgok kicsit túl vannak lihegve.

Az alaplapok - meg a rájuk pakolt technika - általában hamarabb lesz reménytelenül elavult, mint hogy tönkremenjen.


A fórumokon hozzászólók pedig javarészt nincsenek abban a helyzetben, hogy végigteszteljék azokat az eszközöket, amikről úgy osztják az észt, mintha személyes tapasztalatból beszélnének.


Ettől időnként úgy tűnik, hogy nem is ember az, aki nem az aktuális mainstream-nek megfelelően épít gépet.

2019. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Ryzen 3600-al manuális OC-n (All core: akár ||1.45V|4.35GHz||) sem megy 54°C fölé a VRM hőfoka a B450 Aorus Elite lapomnak.
2019. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2007. évben vásárolt Asus lap 5 év múlva a VRM hibája miatt ment tönkre javíthatatlanul és ez így "megmaradt bennem hogy erre nagyon kell vigyázni"
2019. nov. 7. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!