Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok segíteni nekem...

Tudnátok segíteni nekem laptop választásban?

Figyelt kérdés

Édesanyám megkért hogy segítsek neki laptopot nézni de én se értek hozza annyira, nekem Hp laptopom van megvagyok vele elegedve elsősorban ha tudtok hp-t ilyen igényekre amit lentebb tekerve leírtam azt megköszönném de ha mást esetleg jobbat megbízhatóbbat akkor annak is nagyon örülnénk.

Amire ő használná: film/mese nézés. Ügyek intézése online számlák stb stb stb minden ilyen hivatali dolog.

És kb ennyi, játékra nem nagyon használná de ha arra is van a laptopnak kapacitása az mindenképp előny. Játék alatt nem kell nagy dolgokra gondolni mint a GTA stb. Igazán alap játékok az érdeklődési köre mint a candy crush és társai. A maximális árat nem mondta de én olyan 70 ezerre gondoltam.

Memória mindenképp nagy kell mert hát edesanyarol beszélünk legkisebb lánya vagyis a húgom 2 és fel éves

Gondolhatjatok mennyi képet kell tárolnia annak a laptopnak 😅😅 mindenkinek előre koszonom a segítséget és javaslatokat.


2019. nov. 8. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Jó tanács: ennyiért ne új gépet vegyél. Van sok használt üzleti gépekkel foglalkozó bolt, ahol pár éves, újonnan 4-500k forintba kerülő, strapabíró, fém házas, jó billentyűzettel ellátott gépeket adnak 100k Ft körül, garanciával, ÁFÁ-s számlával. Új gépek közül 100k alatt a legalja dolgokat kapod, biliműanyag házat, elégtelen hűtést, olyan hardvert, amit egy facebook oldal is megakaszt, stb.
2019. nov. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Acer Aspire 3 black friday 3 év gari



[link]



Lenovo Thinkpad 16GB RAM - SSD - EREDETI WIN10 69 900 Ft

[link]


Core i7-es, NVidia VGA kártyás, 8 GB-s Dell notebook 64 990 Ft

[link]

2019. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!