Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Ryzen 3700x jól fog működni ebben az alaplapban?

[link]

nov. 9. 12:40  Privát üzenet  

A válaszok
Fog működni, de szerintem jobb lenne egy Ryzen 3700x mellé egy jobb lapot választani.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 9. 12:54 Privát üzenet

MSI MPG X570 GAMING PLUS ajánlanám.

[link]

Olcsóbb alternatív megoldás.

MSI B450 TOMAHAWK MAX

[link]

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont nov. 9. 13:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

értem

de 100% teljesítményét le tudja adni egy ilyen lapban is?

# 3/4Időpont nov. 9. 13:35 Privát üzenet

100% teljesítményét úgymond csak akkor tudja leadni ha van rajta egy elég jó hűtő is amivel tud 4.3GHZ vagy ha jó a szilikon talán kicsit még feljebb boostolni. Na meg olyan program/programokat futtat amik kihasználják a 8mag/ 16 szálat.

Egy ilyen 20 ezer alatti alaplapnál valszeg a VRM nem igazán bírná ha egy ilyen processzor mindent beleadva kezd dolgozni ezért én is valami komolyabbat vennék.

[link]

Mondjuk ezt. Ne feledd egy jó alaplapon általában az integrált hangkártya is jobb több feature van bennük na meg szerintem sokkal jobban is néz ki és ugy unblock megbízhatóbbak minden szempontból ezért szerintem nem érdemes ezen spórolni ha már egy 100 rugós procit veszel.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont nov. 9. 15:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Működni fognak a memóriák ebben az alaplapban?
Ebbe az alaplapban működni fog ez a kártya?
ASRock K7S41GX2 alaplapban működni fog-e az AMD2400+ processzor?
Ha egy 800mhz-es ddr2 ramot berakok több ddr2 667-es közé akkor az működni fog az alaplapban?
Az alaplapom ram foglalata ddr3-as kaptam ingyen 2GB DDR2-es ramot azt bele tudom rakni és ha igen akkor működni is fog anélkül hogy kárt tenne az alaplapban?
1886mhz ram fog működni Asrock H97M Pro4 alaplapban?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!