Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cmos reset, . Biztonságos?

Cmos reset, . Biztonságos?

Figyelt kérdés
Hali! Mivel szeretném a cmos-t resetelni mert letiltottam az integrált videókártyát és nem ad képet ezért próbáltam az elemes megoldást de az nem jött össze ezért most S két pöckös megoldás jönne de mivel nincsen jumperem utánnna olvastam és azt írták külföldi oldalakon hogy csavarhúzó val meglehet oldani de nem tudom hogy ez mennyire biztonságos, a biost azért nem lehet megnyitni mivel fast booton volt... Szóval a kérdés hogy lehet e csavarhúzó val resetelni a cmos-t?

2019. nov. 11. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

itt bemutatja így nem kell leírnom se:

https://www.youtube.com/watch?v=vNX6-dkFey4

2019. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alternatív megoldás ha lehúzol minden meghajtót. Ekkor is belép a biosba indításkor.
2019. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig is csavarhúzóval szoktam resetelni a biost, soha nincs kéznél jumper. Nem értem, hogy az elem kivételével miért nem sikerült. Nekem mindig szokott.
2019. nov. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!