Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RX 5700 (Sapphire Pulse) VGA...

RX 5700 (Sapphire Pulse) VGA + AOC Q3279VWFD8 Monitor rendben lesz nekem?

Figyelt kérdés

Hello, egy új PC-t vásárolnék és a fenti VGA + monitor kombót néztem ki hozzá. (költségvetés alapján ez a max)

Átlag játékra (tehát nem versenyszerű) - single, multi, minden fajta - annak felvételére, valamint videoszerkesztésre használnám (+ filmezés, ilyesmi).

- 1440p + 75Hz -re gondoltam ami árban és minőségben jó lehet, ezt a fenti monitor hozza (+ IPS és FreeSync) (itt 144Mhz már túl drága lenne azt hiszem, de javítsatok ki ha tévedek). Szóval ez így korrekt?

- van egy régi HD Ready tv-m, amit HDMI-vel kötök össze a PC-vel, ezzel ugye nem lesz gond az RX 5700 VGA-val sem?

- illetve tudom, hogy ez szubjektív de: a 31,5" méret nem "túl nagy"? olyan 80 centire ülök a mostani 19" monitoromtól :D könnyen hozzá lehet szokni szerintetek?

(itt inkább tapasztalatról/véleményről kérdeznék, mert tudom, hogy ez egyéni dolog)


[ja, a többi lényegesebb hardver ha kéne: Asrock B450m lap, Ryzen 5 3600 proci, 550W táp, 2x8 GB RAM]


Köszi!



2019. nov. 13. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A méret csak azt határozza meg, hogy milyen messze kell ülni hozzá, hogy átlásd.
2019. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lesz 80 centi ekkora mérethez már nem rossz. De ez is 75hz freesync 1440p IPS egyébként csak 27 col.


[link]

2019. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is néztem, de a fenti AOC monitort úgy néz ki több mint 10 ezerrel olcsóbban be tudnám szerezni :)

Köszi a válaszokat!

2019. nov. 13. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!