Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sokan használnak még Windows...

Sokan használnak még Windows 7-et?

Figyelt kérdés
Ha majd muszáj lesz váltani, ők is majd Windows 10-re fognak áttérni?

2019. nov. 13. 21:15
1 2
 11/19 Shaddark ***** válasza:

" és természetesen a meglévő program verziója nem fog futni Windows 10 alatt."


Ilyeneket mindig meg lehet oldani valahogy, szakértelem kérdése.

2019. nov. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#2

Én többet használom a Windows 98SE-t, mint a 10-et. :D

2019. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#10

Nem mindegy, hogy csak excelt kell bäszogtatni az open office-ban vagy valami fontos és érzékeny rendszert üzemeltetni a termelésben. Előbbire jó a 10, utóbbinál meg nemhogy 7 vagy XP, sok helyen még Windows NT vagy DOS megy.

2019. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nálunk cégben nem csak Windows 7,még XP is van egy rakat gépen.


Jó, persze az irodákban, könyvelésen stb új gépek vannak, legtöbbjükön Win 10 Pro (amin nem azt majd áttelepítem a karácsonyi leállás alatt).


De pl a gyártási részen, ahol egy konkrét gép kezeléséhez van a PC ott a legtöbb gép még csak hálózatba sincs kötve. Azokon simán megy az XP, úgyis régi programok futnak rajta (CS 5-ös Illustrator...)

2019. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Tegyük hozzá, hogy a gyors internet elterjedésével elérhető lett a legális Windows is.


Manapság 2-3-4 ezer forintokért dobálják a Windows 10 licenceket. Az meg nem pénz egy 2-3-400 ezres gép mellé.


Na meg mindig úgy voltam, ha valaki korszerű hardvert használ, akkor miért akarna rá tenni egy 10 éves rendszert.


Nekem van 1-2 10+ éves gépem, azokra valószínűleg marad a Windows 7. Egy normális vírusirtóval átlag internetezésre, filmnézésre jók lesznek, minden másra meg régiek.

2019. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
31%

#15

10+ éves gépre netezéshez és filmnézéshez minek rá bármilyen Windows? Ezek aztán végképp azok a feladatok, amikhez totálisan fölösleges. Itt még az a kifogás sincs meg, hogy nem megy rajta az Adobe Creative Suite meg az Autodesk AutoCAD vagy a Fortnite.

2019. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"minek rá bármilyen Windows?"


Mert miért ne ha már rajta van? Miért lenne felesleges? Windows 7-re vannak megírva a driverek, ezzel múködik optimálisan, atom stabilan a hardver.

2019. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
31%

#17

Magyarul Windows volt az egyetlen desktop oprendszer, amit valaha kipróbáltál. Hadd ne minősítsem komolyabban, amit leírtál.

2019. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem a Windows volt az egyetlen (elsődleges rendszerként sokáig használtam Linux Mintet) és oszthatod az észt nyugodtan, ettől egy régi gépre még tökéletes alternatíva marad a régi Windows 7. Hagy ne minősítsem a felesleges támadásod.
2019. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!