Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asrock b450 steel legend,...

Asrock b450 steel legend, vagy msi bazooka v2?

Figyelt kérdés

Az msi jobban tetszik, de linustechtips magasabb rangba sorolta a steel legendet



Valamint azonos arvan vannak



[link]


2019. nov. 15. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Asrock b450 steel legend ezt venném
2019. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MSI jobban kezeli a magas mhz es ramot de a fő ok jóval jobb vrm van rajta én azt venném.
2019. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ertem, indokokat is irjatok legyszives... Most latom, hogy az asrock rgbs is... Illetve a linustechen magasabb rangba van sorolva... Mibol gondolod, hogy az msinek jobb a vrmje?
2019. nov. 15. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
a világitástól nem lesz jobb...
2019. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az X570 Steel Legend van magasabbra sorolva, de nincs egy ársávban, ugyanis ez 60 ezer forint. A B450 Steel Legend nincs rajta a listán, viszont tudjuk, hogy mi van rajta, ezért tippre én TierE-re raknám.

[link]

2019. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, jól mondtam, csak vak vagyok, ott van az a TierE-ben a B450 Steel Legend, tehát elég pocsék VRM-je van.
2019. nov. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!