Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy a DVD író,...

Ypszilon1980 kérdése:

Miért van az, hogy a DVD író, amikor CD-t írok, egy CD-t megír rendesen, utána a másiknál meg félidőben leáll és lefagy, tönkreteszi a CD-t?

Figyelt kérdés
Belső Asus DVD íróm van és Audio CD másolásakor csinálja ezt.

2019. nov. 19. 00:59
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Kipróbáltál más író szoftvereket is? Annyi van belőlük mint a szemét. Mert lehet csak sima szoftveres gond. Ha hardveres lenne, már az elsőt is elrontaná szerintem.
2019. nov. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam is volt sajnos ilyen

Két különböző szoftverrel írd ki őket

A második lemez hiába volt jó, ugyanazzal a szoftverrel írtam ki, de nem tudta visszaolvasni a meghajtó az adatokat

2019. nov. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre, 3 író szoftverrel próbáltam. Egyikkel az van, amit írtam, egy másik egyet elkezd megírni, aztán már akkor megáll, nem is áll le hibaüzenettel, csak reset segít. Végül laptoppal sikerült ugyanazzal a szoftverrel,ott semmi gond nem volt.
2019. nov. 19. 14:16
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Én a következőkkel próbálkoznék:

- Kicserélném a SATA adatkábelt.

- Rádugnák egy másik tápcsatlakozót.

2019. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, ki fogom próbálni, köszi a válaszokat!
2019. nov. 19. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:
ODD csere (Ez az optikai meghajtó, amit csak DVD írónak nevezel)
2020. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ!
2020. aug. 19. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!