Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet venni tapipadra fóliát?

Lehet venni tapipadra fóliát?

Figyelt kérdés

Van rajta a gyári fólia ami miatt jó csúszása van, na nekem azt sikerült félig lekoptatnom. Konkrétan a jobb felső saroktól átlósan.


Szeretnék rátenni új fóliát, ha lehetséges, mert így elé zavaró hogy nincs meg a csúszása.


2019. nov. 20. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ki az a hülye aki meg a tapipadról sem veszi le a fóliát???
2019. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Öregem, ezeket a fóliákat azért rakják fel, hogy ne sérüljön. Hasznáat előtt le kell venni, nem azzal együtt használni. Csoda, hogy neked pontos a mutató fólián keresztül.
2019. nov. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
56%

Hímes tojást vettél, vagy használati tárgyat? :D


Ilyenről még én se hallottam, hogy létezne tapipadra védő fólia.


Gyárilag csak azért van rajta, hogy a gyártás és csomagolás folyamata közben ne sérüljön vagy szennyeződjön. Nem úgy van tesztelve a cucc, hogy az azzal együtt is jól működjön. Nem olyan mint az telefonoknál, tableteknél, hogy az is bele van tervezve.


Le kell szedni és kész, már az elején le kellett volna. Nem lesz semmi baja, és az értékét se fogja növelni, hogy te szép ujjlenyomat mentesen adtad tovább.

2019. nov. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
de gondold el milyen élmény folian keresztul tapipadozni... mikor a media marktban kiprobalod a laptopot...
2019. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De nem a védőfólia jött le!

Nem tudom elmagyarázni, van egy nagyon vékony réteg fólia rajta ami miatt matt hatása van és jól csúszik.


Ott ahol feljött a fólia (konkrétan lekopott) ott nem is mindig működik már.

2019. nov. 22. 21:01
 6/8 A kérdező kommentje:

Tehát ez nem egy lehúzható fólia.


Kb úgy tudnám elmondani mint a kijelzőn a polarizáló fólia: Ha -valahogy- leszeded akkor nem fogsz látni semmit. Csak ugye nem lehet leszedni, úgy ahogy a tapipadról sem kellett volna ennek lekopnia.

2019. nov. 22. 21:03
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Kb ilyen az enyém is, csak nekem saroktól kezdődött a kopás

2019. nov. 22. 21:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Igy mar ertheto. Ketlem hogy ezt hazilag ertelmes minosegben meg lehet csinalni. Legalabbis en nem nyulnek hozza. Lehet hogy nem is folia van rajta, hanem valami spray allagu anyagot fujnak ra ami megszilardul.
2019. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!