Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megérte?

Szerintetek megérte?

Figyelt kérdés

Fekete Péntek van, így 1-2 helyen van jó akció. Így is, meg úgy is szerettem volna egy Xbox One-t, de így valamivel olcsóbb volt. Megvettem 60-ért az Xbox One S 1 TB All Digitalt. Van hozzá alapból 3 játék, plusz ehhez járt a FIFA 20 is. Nekem így pont tökéletes, mert pont csak a FIFA miatt kellett, maximum 2-3 játék kell még, és ennyi, nem vagyok nagy gamer, így még talán az 1TB-t sem használom ki.


Szerintem így jól jártam, mert nincsenek lemezeim, nem buktam vele semmit, nem is akarok játékokat venni meg cserélgetni, kb évente 1-2-t vennék. FIFA 20 jól jött, amúgy is azt akartam hozzá, szóval nekem minden téren jó.


Azért tettem fel ezt a kérdést, mert valamiért sokan leszólják mégis...



2019. nov. 22. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Utólag már nem mindegy?

A leszólokkal meg ne foglalkozz, a magyar ember maga a rák, komplexusból leszól mindent, amit csak le tud.

2019. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

A probléma az xboxal az, hogy nyilván windowson is futnak a játékok, tehát nem költséghatékony 60 ezerért se vásárolni különálló xbox konzolt, ha abból a pénzből vehetnél a már meglévő pcbe egy annyival erősebb videokártyát, például.


De miután már megvetted, nem is kell ezzel foglalkoznod.

2019. nov. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy ehet xbox jatekokat pcn futtatni?
2019. nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utánvéttel rendeltem, szóval még nem hozták meg és még nem fizettem ki, de ki fogom természetesen, mert szeretném is.


Egyébként nem használok már számítógépet, folyton ingázok, laptopom van, munkám miatt is hasznosabb, meg hát mindig is konzolos voltam, főleg Xbox. :)


Köszönöm egyébként a válaszokat! :)

2019. nov. 22. 10:36
 5/5 anonim válasza:
Ha ez így mind 60ezer, úgy hogy a 20EZER forintos FIFA 20 is járt hozzá, így teljesen jó vétel!
2019. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!