Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a monitoromnak?

Brokenbone kérdése:

Mi baja lehet a monitoromnak?

Figyelt kérdés

A monitorom képe nagyon homályos lett mostanában, a kis betűket van, hogy nagyon nehéz elolvasni. Ha kihúzom a kábelt a gépből és visszarakom, akkor helyreáll néhány hétre, majd ugyanúgy visszaáll szinte használhatatlanul homályosra. Mi lehet a baj, haldoklik a monitor? Lehet, hogy csak a VGA kábelt kell cserélni? Megnéztem a kis fogakat és egyik sincs elhajolva.


Hat éve van meg, Acer G206 HQL típus.



2019. nov. 24. 12:19
 1/5 anonim válasza:
100%
Legnagyobb valószínűséggel a VGA kábelt kellene kicserélni. Mert a kábel hibájából adódhat szellemes kép. Nekem két napos monitornál jelentkezett a hiba és egy kábel cserével megoldódott.
2019. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megpróbálom ezt.
2019. nov. 27. 22:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Cseréltem és még mindig rossz. Most az ikonokból már nem kettőt lehet hátni, de továbbra is homályosak a betűk, összefolynak stb. Akkor a monitor kuka? A Windows 10 nem is támogatja, utána néztem a drivereknek. 8-ig volt.
2019. dec. 12. 17:24
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
Nem szed össze valami zajt a kábel? Elekromágnesesség pl.
2019. dec. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom, ez hogy működik? Mi okozhat zajt? Eddig minden ugyan így zajlott semmi eltérés.
2019. dec. 27. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!