Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen vízhűtést vegyek az...

Anonymus9996 kérdése:

Milyen vízhűtést vegyek az Intel Core i7-9700K Octa-Core 3.6 GHz LGA1151 processzorhoz? (leginkább nzxt-t akarnák, de abból se tudom hogy melyiket kellene venni hogy teljesen lebírja hűteni)

Figyelt kérdés

2019. nov. 24. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy meddig húzod. Az pedig az alaplaptól függ, hogy meddig lehet.
2019. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogy érted hogy meddig húzom? Meg ha addig húzom ameddig lehet mert az alaplap bírná, akkor milyen hűtést ajálnsz?
2019. nov. 24. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kompakt vízhűtést szeretnél, én az Enermax Liqmax II 240-et vagy az ARCTIC Liquid Freezer 240-et tudom ajánlani. Ott aztán tuti, hogy nem a hűtő lesz a szűk keresztmetszet OC-nál. Vehetsz NZXT-t is persze, csak szerintem nem jobbak annyival, amivel többet elkérnek érte. Talán a sok jótállás miatt lehet érdemes elgondolkodni rajt, ha találsz olyan boltot, ami meg is adja, és meghibásodás esetén nem kell külföldre postázgatni, mert az megint csak nem éri meg.
2019. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De meddig bírja az alaplap? Írd már le a pontos típusát.
2019. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akarok majd új alaplapot venni, szóval az majd elfogja bírni teljesen! Szerintetek ezek jók? És ha igen, akkor ez a kettő közül melyiket vegyem meg? NZXT Kraken X62 2x140mm (RL-KRX62-02) vagy NZXT Kraken X72 3x120mm (RL-KRX72-01)?
2019. nov. 26. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!