Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt hardvereket OLCSÓN...

Használt hardvereket OLCSÓN honnan lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
Az olcsó alatt azt értem, hogy nagyobb tételben, hogy aztán nyerjek is rajta ha egyenként eladom.

2019. nov. 27. 12:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Akik Hardveraprón hirdetnek ők honnan szerzik be? Gondolom járnak ki németbe és más országokba ahol a használt piac gyakorlatilag nem létezik, mert ott az emberek nem igen vesznek használt cuccokat. Pár év után kiselejtezik a cuccot, aztán hulladék áron valakik behozzák ide, csak én nem tudok ilyen helyeket sajnos.:D
2019. nov. 27. 12:18
 2/9 A kérdező kommentje:

Abba, hogy ez mennyire legális inkább nem mennék bele, mert feltételezem, hogy adót nem nagyon fizetnek az ilyen cuccok behozataláért és újra forgalmazásáért, de most nem ez a lényeg..


Valaki tudna nekem infót adni, hogyan szerezhetnék be ilyen cuccokat és kb mennyi alaptőke kell hozzá, hogy elindulhassak ebben?

2019. nov. 27. 12:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy egy PC bontós ismerősöm mesélte, hogy ez így működik és, hogy a Hardverapró többek között arra is jó, hogy így már egy üzletet se kell ehhez fenntartani, mert online mindent el tudsz adni, így rengeteget spórolhatsz.
2019. nov. 27. 12:39
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyetlen válasz sincs komolyan??

Ugyan, növesszetek már egy kis gerincet ha kérhetem.

2019. nov. 27. 12:46
 5/9 A kérdező kommentje:

Ok, értem én, hogy sok embert ebből él itt magyarban és nem akarjátok, hogy más is osztozzon ebből a jó kis bizniszből..

De én se ingyen kérném az infókat..;)

2019. nov. 27. 12:52
 6/9 hypno ***** válasza:

Szóval MI keressünk neked egy tuti bizniszt, amiből aztán majd TE megélsz munka nélkül.

Így gondolod?


Annyit segítek, hogy a viszonylag nagy (jellemzően külföldi) cégek 2-3 évente lecserélik az informatikai eszközeiket, amikor azok könyv szerinti értéke már nulla.

Ezeket jellemzően egy tételben meghirdetik.

2019. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Shaddark ***** válasza:
Szerintem is munkahely függő, aki pl. állami cégnél olyan helyen dolgozik, vagy szervizben, vagy brutál nagy cégnél ahol 1000-es beszerzések vannak és átmegy rajta, nagykernél, vámhivatalban, számtech boltja van ... ... ...
2019. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lomtalanításkor behyűjtöd a kidobott PCket, amiket aztán drágán eladod a tapasztalatlan vásárlóknak..

Gyorsan hírhedté válhatsz.

2019. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ebay ról megrendeled és hardverapro-n eladod
2019. nov. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!