Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Notebook-ot vásároljak?...

Milyen Notebook-ot vásároljak? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy notebook-ot, internetezésre, filmezésre, zenehallgatásra, irodai munkálatokra.


Igényeim:

FÉMBURKOLAT (semmi műanyagos cucc)

Háttérvilágítású magyar billentyűzet

Processzor: i5 vagy i7 (AMD nem legyen)

Méret: 13"-14" (ennél nagyobb semmiképp se legyen)

Merevlemez: SSD

RAM: mindegy (úgy is lehet később bővíteni)

VGA: nem kell dedikált (Intel HD Grapich is BŐVEN megteszi :D)

Gyártó: Igazából mindegy (csak Fujitsu ne legyen, mert azokkal megszívtam kétszer is!)


Ár: 250-300.000 Ft (esetleg kicsivel lehet 300ezer fölé is menni) Csak újonnan, használt nem érdekel!


Előre is köszönöm.



2019. dec. 1. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez szerintem tökéletes választás.

HP-nak meg Asusnak vannak még jó, billentyűzet világításos notebookjai, csak a HP-nál valamelyik értelmes ember az í berűt az alt grhelyére tette jobbra, az ű-t meg az enter fölé. Asusnál is az enter fölött van az ű betű, ez nagyon zavaró gyorsírásnál, hogy másabb az elrendezés, szóval, ha gépelsz rajta sokat, akkor ezeket kerülném a helyedben.

Esetleg Dell notebookok közül válogathatsz még.

2019. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az Asus Zenbook széria szerintem ilyen.

[link]

Hogy fémházas-e azt nem tudom pontosan, ugyanakkor megfelel a MIL-STD 810G katonai szabványnak. A tartóssági tesztek alapján strapabíró kis jószág ez. A fentebb vázolt igényeidnek is megfelel. Olyan 309-320 ezer forint körül mozog. Ez ilyen üzleti/multimédia felhasználású notebook.


A HP business notebookjai azok mind fémházas, viszont ott nem mindegyik világítós billentyűzetű.

2019. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xKakashix ***** válasza:

[link]

ez elég jónak tűnik

2019. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!