Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik billentyűzetet ajálnátok?

Melyik billentyűzetet ajálnátok?

Figyelt kérdés

Gamer billenytyűzetről lenne szó. Árban nyilváb jobb ha olcsóbb, de igazábol kiadhatok rá kicsit többet is, szóval olyan 38-60k.

Leginkább 2-t néztem: Razer Huntsman Elite-58k, Asus rog claymore-44k

Régen nagyon Razer párti voltam, de most elgondolkoztam. A billentyűzettel mindenkeppen egy márkájú lenne az egér (Razer Viper, Asus rog origin II). Ár alapján jobb talán az Asus de azert egy regebbi perifériáról beszélünk. A Razer drágább de talán jobban néz ki.

Ha az egyikről van valami vélemény/élmény akkor segítsetek, vagy ha valami más ötlete van valakinek.



2019. dec. 4. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Látom nagy befektetésre készülsz, ezt olvasd el előtte pls, legalább a bevezetőjét:

[link]


Ha játékra akarsz gyors billentyűzetet vásárolni, akkor azt a latencyt kell figyelembe venni, amit a gyártók jellemzően kispórolnak a marketingből és a specsheetből is. Ha a sebesség számodra nem fontos, akkor teljesen mindegy, hogy melyiket veszed meg, vedd azt, amelyik külsőre tetszik.

2019. dec. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen egy nagyobb befektetés, de ez a "szett" nem kevés ideig szolgálna.

Amennyire utána olvastam mindakettőnek, tudásban is jobb a Razer. Erre azert lehetett számítani, hiszen nem azonos évben jelentek meg.

Köszi a linket sokat segített.

2019. dec. 5. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!