Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik lenne a jobb választás?

Melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Sziasztok a napokban kaptam egy ajánlatot hogy hozzá tudnék jutni eléggé kevés áron egy fx 6300 illetve egy AMD x4 860k processzorhoz, egy gtx 960,16gb ram és egy chieftech 650 wattos táp mellé melyik lenne a jobb választás?


(nem,nem akarok mást venni és nem is érdekel más milyen processzor)



2019. dec. 5. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Más alaplapba valóak, így attól is függ, hogy a hozzá passzoló alaplapot mennyiért tudod beszerezni, és így együtt melyik opció mennyivel drágább.
2019. dec. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőhöz van bele passzoló alaplapom
2019. dec. 5. 01:40
 3/5 anonim ***** válasza:
6300 mindenképp, erősebb processzor.
2019. dec. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fukapapa27 ***** válasza:
Hát én nem tudom de az fx 6300 proci már nagyon régi architektúra és erre építeni szerintem már nem éri meg! Azért AMD X4 860k mégis csak újabb nem zabál annyit és igen megmondom őszintén nekem is ilyenem van fel van húzva 4.1GHz-re és nekem csak 8GB ramom van meg most csak egy régebbi Gigabytes GTX 750Ti kártyám és mégis simán játszok a Chernobylitével, Metro Exodusal, Daymareval és I Am Alive Repackal medium beállítással! :)
2019. dec. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6300 gyorsabb, habár nem sokkal. Nem írtad mennyiért vennéd, de 7-8 ezer körül reálisak ezek a procik ma használtan, ha van hozzá alaplapod meg ramod.


#4 hogyne, metro gondolom pláne szárnyalhat. Vagy 144p ben játszol, és az emberi szem 25 fps felett folyamatosnak látja a képet?

2019. dec. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!