Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vegyek?

Milyen videókártyát vegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, jelenleg egy ilyenem van: radeon r7 360 2gb gddr5. Lássuk be, nem valami erős, mivel egy játékot és a discordot nem bírja el egyszerre (először úgy gondoltam, ez a videókártya hibájának tudható be, javítsatok ki, ha tévedek) és nem ez az egyetlen problémám. Node úgy gondoltam, beújítok egy rx580 8gb gddr5-ra. Mit tudtok mondani róla? Van vele kapcsolatban valami tapasztalatotok? Esetleg tudtok ajánlani helyette mást (gyenge monitorom van)?

Mindenképp szeretnék AMD-n belül maradni.

Nem vagyok olyan tapasztalt ebben a témában, szóval ha tudtok benne segíteni, azt megköszönném. :3



2019. dec. 5. 18:28
 1/4 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy többnyire R6 Siege-dzsel játszok, ehez lehet, hogy gyengébb vagy erősebb kártya kéne?

A mostani kártyával nem volt különösebb gond a játék futása közben? de volt hogy laggolt vagy beakadt a kép 1-2 másodpercre, illetve ahogy írtam, a DC nem megy mellette.

2019. dec. 5. 19:00
 2/4 anonim ***** válasza:

A Discord akadása nem a videókártya miatt van, hanem a processzorodat használja valószínűleg, az R6 100%-on és más programra nem jut elég processzoridő... Milyen processzor?


Videókártyából pedig érdemesebb lenne gyűjteni és az új szériát venni pl. RX 5700 / 5700XT

2019. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen procid Van? Az ilyen pillanatnyi belaggolások könnyen lehetnek amiatt is.


Az RX 580 elég jó vétel mostanság pár ezerrel drágább a gtx 1650 super kb annyival erősebb is viszont én a 4gb vram miatt inkább kerülném és ugye nem is AMD nyilván. Elvileg 12. én jön a hasonló teljesítményű RX 5500 viszont kisebb fogyasztással én azt még megvárnám mit tud esetleg az 5500XT

2019. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
AMD RX 570 vagy 580. Ebben az árkategóriában egyébként AMD jobban megéri.
2019. dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!