Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért indul újra a gépem már...

Miért indul újra a gépem már lassan 2 napja folyamatosan?

Figyelt kérdés

Megakartam nyitni egy word dokumentumot, de azt írta ki a gépem,hogy nincs elég tárhelyem megnyitni a word-ot és azóta folyamatosan újra akarja telepíteni azt, majd kb.3 percenként újra indul a gépem. Néztem már magától újra indulós kérdéseket és néhány tippet,de nekem egyik sem vált be.

Lenovo laptop, win10



2019. dec. 6. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet nagyon betelt a ramod meg minden ilyesmi. Nekem volt hasonló. Nem word program hanem másik program. Amint betöltődött a ramba egyből újra indult. Megoldásképpen töröltem a programot és működött minden. Itt 2 giga ramról beszélek. Ha neked jóval több és erős a gép is akkor nem ezzel lesz baj.

(A kötekedősebbek kedvéért. Több programozással kapcsolatos dolog is volt a gépen, pl java és társai. Nem volt szépen lekezelve minden, hogy aminek nem kell az ne induljon a rendszerrel együtt. És mikor hirtelen betöltött minden már fullon járt minden, a ram, lemezkezelés és minden egyéb, majd betöltött a program és ki is kapcsolt egyből. Nem igazán rémlik már mi volt az hirtelen. De valami programozós vagy szimulátoros cucc és túl sok volt neki. Mikor feltelepítettem nem gondoltam át rendesen, hogy nem ennek a gépnek megfelelő, pláne meg nem így)

2019. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Ha a C: rendszermeghajtón nincs hely, akkor Csökkentett módban próbálnám indítani a gépet, és egy Lemezkarbantartót futtatnék a szabad tárhely növeléséhez.

[link]

[link]


Egyébként hány GB-os a C: meghajtó? (C: betűjelén jobbegérgomb > Tulajdonságok > Kapacitás)

2019. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 116Gb
2019. dec. 7. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!